Коротка колода Texas Hold’em


Коротка колода Texas Hold’em

Коротка колода Texas Hold’em Poker Varition Texas Hold’em простий і швидкий темп, що містить високі руки.

Правила саме схожі на Техас Холд’ем, але коротка колода використовує 36 карткової колоди замість 52 карт. Коротка колода Texas Hold’em видаляє всі 2 4 та 5 карт з колоди. 6-найнижча карта. Гра грає, використовуючи п’ять карт спільноти в якості гри в Техас Холд’Ем і дотримується тієї ж процедури, коли картки були розбиті в чотирьох раундах ставок.

Кожен гравець отримує дві приватні картки (отвірні картки), які ніхто інший не може бачити. Дилер розповсюджує п’ять додаткових карток громади, що стоять на вершині. Перші три картки подаються, а потім представлена ​​одна, а потім ще одна. Таким чином, кожен гравець, який бере участь у грі, має можливість використовувати сім карт (2 отвору картки плюс 3 + 1 + 1) для їх найкращої руки на п’ять карт.

Тож коротка колода Texas Hold’em дозволяє гравцям створювати свою ідеальну руку, використовуючи п’ять карт із карт обличчя, а також дві (або жодна) власні картки з двома отворами. Це точно як звичайний Техас Холд’ем.


Почніть гру

Гравця та дилера повинні зустрітися, щоб грати. Кожен гравець отримає картки з двома отворами дилером. Перед тим, як гравці побачать свої картки, дилер поставить сліпу ставку, щоб дозволити гравцям розпочати перший раунд.


Гра

Зараз гра офіційно триває. Учасники можуть перевернути свої картки та розпочати початковий раунд ставок. До цього встановлені маленькі та великі жалюзі, і гравці, які вирішили відповідати сліпому ставці, є частиною початкового раунду. Перший раунд ставок відтворюється після того, як картки будуть розглянуті. У гравців є можливість зберегти свої ставки (перевірити), складати, залишити раунд (вихід), здійснити дзвінок (матч) або підняти свою ставку.

Хоча це легка гра, яку початківці можуть швидко навчитися, є численні правила https://dpss.dp.ua/, які всі гравці повинні вчитися, перш ніж вони зможуть виграти реальні готівку.

Це короткий контур гри, а також правила гри, які набувають чинності до та після того, як картки будуть розміщені на столі.


Жалюзі

Зверніть увагу на кнопку дилера як позначку, щоб вказати, який гравець позначається як дилер для гри, яка зараз грає. Гравець, який залишився від кнопки, негайно розміщує першу вимушену ставку (маленький сліпий) перед початком будь-якої гри. Далі гравець розміщує “великого сліпого. Зазвичай це вдвічі більший за розмір менших сліпих, однак це може змінюватися.


Параметри ставок гравця

Коротка колода Hold’em просто схожа на інші покерні ігри. У ньому є п’ять варіантів ставок для ставок “fold” (перевірка) (ставка) (ставка), “дзвінок” (дзвінок) та можливість підняти. Остання дія визначає кількість варіантів залишається. Якщо не було зроблено ставок, гравці можуть зробити ставку або навіть перевірити (тримати свої картки, але відмовляються робити ставки). Наступні гравці можуть скласти, зателефонувати або підняти ставку, як тільки вона буде розміщена. Зауважте, що дзвінок відповідає попередній ставці, тоді як збільшення фактично збільшує кількість.


До-флоп

Коли вони переглянули свої приватні картки, гравці можуть зателефонувати або підняти своїх великих сліпих. Кожен гравець здатний складати, зателефонувати або підняти сліпого. Це гра для ставок у кожному раунді, яка триває, поки всі учасники (крім тих, хто вирішить здатися), не зробили однакові ставки в горщику.


Флоп

Потім дилер кладе на стіл три картки поспіль. Це називається “флоп”. Ця карта відкрита для будь-якого гравця, який має активну руку. Ставки на флоп починається з гравця, який негайно зліва з кнопки. Параметри ставок, доступні для попереднього сплаву, схожі на ті, що пропонують параметри ставок на попередній час. Однак, коли немає нікого, хто раніше ставив ставки на це, гравець може вибрати, щоб подивитися на гру, а потім передати її в напрямку за годинниковою стрілкою до наступного гравця.


Черга

Після завершення раунду ставок на флопі, на столі “чергова карта покладена на стіл, з обличчям вгору. Починається ще один раунд ставок, коли була розкрита четверта картка. Вдруге гра починається з людини, яка залишилася з кнопки.


Річка

Тут часто розкривається п’ята та остання карта громади.

Дуже популярний варіант правил, що використовуються в короткій палубі Texas Hold’em, схожий на правила покеру Омахи.

Якщо гра не дотримується традиційних правил Texas Hold’em, вона, ймовірно, буде грати по-іншому навколо річки, де замість того, щоб карта була закладена для створення дошки з п’ятьма картками, кожен гравець розбирається на третину карта.

Потім гравці створять свою п’ять карт, використовуючи дві картки дірки та три картки спільноти.


Розбої

Коли більше одного гравця все ще в грі після останнього раунду ставок, гравець з найвищою ставкою або спочатку підніміть свої картки. Якщо під час фінального раунду немає ставок, гравець, який залишається найближчим до кнопки, розкрив свої картки спочатку. Переможець-це людина, яка має найвищий рейтинг рук покеру. Якщо двоє гравців мають однакові руки, горщик буде розділений порівну між тими, хто має найбільш вражаючі руки в покер.


Диференціальність між короткою колодою Техас Холд’Ем та іншими покерними іграми

Коротка колода Texas Hold’em (або коротка колода Texas Hold’em)-одна з численних варіацій, які підпадають під парасольку покеру.

Покер грає між двома або більше людей, які хочуть зробити найкращі руки.

Коротка колода Texas Hold’em Texas Hold’em має майже ті самі правила, що і Texas Hold’em. Існує кілька відмінностей із розміром колоди (36 карт замість 52) також методом використання річки (в різних варіантах) та послідовності рук (в інших варіантах).

36-картна колода включає типові 52 картки (мінус жартівників), однак з 2S 3, 3s, 4s та 5s виймають.

У короткій колоді ймовірність того, що руки з’являються дещо по-іншому через те, що в колоді є менше карт та більше карт карт. Різні варіанти рейтингу рук можуть бути змінені через це.


Коротка колода Texas Holdem Poker Rankings

Коротка колода Texas Hold’em Poker-це гра в майстерність. Вам потрібно знати, які руки є найбільш виграшними та найкращими картами, щоб грати на кожному етапі.

Цей повний посібник проведе вас через гру в покер, а також як бути успішним.

У деяких варіантах три-в роді бити прямими. В інших варіантах флеш здатний перемогти повні будинки.


Як поставити ставку

Ставки відбуваються до та після того, як будуть оголошені картки. Найефективніша рука в покер-це та, яка виграє горщик. Коротка колода Texas Hold’em Games може містити чотири види ставок:


Як ви маєте справу в короткому палубі покеру

Кожному учаснику буде подано дві картки дилером. Один з них обличчя вгору. Дилер почне з гравця, який ліворуч. Якщо будь-яка з карт втрачена або передається будь-яким гравцем, прийнятно переробити всю руку.


Стратегії гри в коротку колоду Техас Холдем

Як і будь-яка конкурентна гра чи спортивна подія, коротка палуба Texas Hold’em вимагає певного розуміння та досвіду, щоб дозволити гравцеві зрозуміти свої шанси на перемогу та найкращий час для складання. Ось деякі моменти, які слід враховувати до наступної гри:

Чи готові ви брати участь в Інтернеті в покерній грі?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *